Roze

Stresi përqafoi Noizyn pas 13 vitesh sherr, Cllevio ironizon: Thash se e puthi në buzë

Advertisements

Ndonëse rivaliteti i tyre prej 13 vitesh solli sherre, dhunë mes fansave të tyre adoleshentë, fjalor banal, dhe tekste me drogë, modele të zhveshura, ofendime ndaj familjarëve të njëri-tjetrit,

Noizy dhe Stresi kanë bërë paqe, teksa u përqafuan në një koncert që u mbajt në Tiranë.

Arkimed Lushaj u përqafua me Rigels Rajkun pas shumë vitesh sherr, teksa nuk ka kaluar pa u komentuar nga, Cllevio.

Kleviol Serbiano me Stresin që njiheshin si miq prej shumë vitesh, tashmë nuk i kanë raportet e dikurshme, teksa pak kohë më parë u rrah keq nga Noizy.

Advertisements

“Stresi me Noizyn, i pashë, shyqyr… Unë thashë se e puthi në buzë. Mirë që… Ishte e puthur e sinqertë nga ana e Stresit se unë e njoh. Ishte e puthur me dashuri dhe kjo është shenjë e mirë”, ka thënë Cllevio.

Advertisements

Related Articles

Back to top button