Stuhia e fuqishme do të godasë vendin tonë, ja çfarë pritet të ndodhë sot (Ndiqni gjithçka LIVE)

0
39

Mbrëmjen e sotme një pjesë e territorit të vendit tonë do të përfshihet nga reshjet e dendura të shiut dhe stuhia që do të kulmojë nesër.

Furtuna po vjen nga Jugu për të përfshirë më pas të gjithë vendin.

Moti i keq që do të sjellë ulje të mëtejshme të temperaturave do të shoqërohet me erë të fortë.

Reshjet do të përfshijë brigjet e Italisë dhe Ballkanin Perëndimor duke sjellë rrebeshe shiu dhe stuhi.

Po ashtu vendet e Rajonit të Balltikut dhe Europës Perëndimore paraqiten me mot të paqëndrueshëm, duke sjellë rrebeshe dhe dëborë.