HomeRoze“Syri më i bukur në botë”, Alketa Vejsiu prezanton për herë të...

“Syri më i bukur në botë”, Alketa Vejsiu prezanton për herë të parë mbesën e saj dhe qeka vërtet një mrekulli

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu është gjithmonë shumë e rezervuar, kur bëhet fjalë për jetën private. Ajo rrallëherë ndan foto të familjarëve në rrjetet sociale, madje portretin e fëmijëvë ka zgjedhur ta ruajë të fshehtë.

Mirëpo këtë herë, moderatorja ka prezantuar mbesën e saj të porsalindur.

Prej disa muajsh, Alketa ka provuar lumturinë e madhe të të qenit hallë. Ajo është bekuar me një mbesë nga vëllai i saj, Flori Vejsiu dhe bashkëshortja e tij, të cilën na e prezantoi që në momentin kur lindi.

Por e vogla është rritur halla Aleta nuk mund të mos e ndante këtë video të ëmbël në Instastory.

“Mbesa më e bukur që mund të kisha”, ka shkruar ajo krahas videos.

Must Read

spot_img