Lajme

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dyshohet për dy të plagosur tek ‘Rruga e Kavajës’

Advertisements

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dyshohet për

Të shtëna me armë zjarri raportohen në Tiranë.Bëhet me dije se dyshohet se dy persona kanë mbetur të plagosur te Rruga e Kavajës, si pasojë e të shtënave.

Advertisements

Ngjarja ka ndodhur në një agjenci imobilare, pak minuta më parë.  Ende nuk dihen rrethanat, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca.

Advertisements

Related Articles

Back to top button