Lajme

“Telefonoi mamit dhe thuaj…”/ Alketa Vejsiut ia kërkojnë vajzën për nuse, ja reagimi i Nicol

Advertisements

Vajza e Alketa Vejsiut është bërë pjesë e jetës publike dhe e medivae gjithashtu me anë të profilit të saj në Instagram. Duket se edhe publiku ka mjaft interes për jetën e bukuroshes pasi në vetëm pak muaj në Instagramin e saj u shtuan rreth 20 mijë ndjekës.

Por gjithesi nuk dihej shumë për jetën e saj. Vetëm se fundmi Nikol ka bërë një bisedë me ndjekësit e saj ku ka zbuluar shumë.

Ajo çfarë ka çuditur më shumë ndjekësit është mosha e Nikol e cila bie disi në kundërshtim me pamjen e saj. Ajo është vetëm 15 vjeç dhe ka zbuluar se në 26 janar mbsuh 16, shkruan Albeu.com.

Ajo i ka dhënë sërish ndjeësve mundësinë e një bisede ku pyetjet rreth saj dhe moderatores nuk mungojnë asnjëherë. Madje dikush e ka kërkuar për nuse.

"Telefonoi mamit dhe thuaj..."/ Alketa Vejsiut ia kërkojnë

“Paskan filluar aplikimet edhe në Instagram pse s’thoni ju”, shprehet Nicol.

"Telefonoi mamit dhe thuaj..."/ Alketa Vejsiut ia kërkojnë

“A i tregon mamit për gjëra në lidhje me çuna”, e pyet dikush tjetër.

"Telefonoi mamit dhe thuaj..."/ Alketa Vejsiut ia kërkojnë

“Ja them të gjitha”, i kthehet Nicol pa e menduar dy herë.

Advertisements

Nicol ka treguar gjithashtu marrëdhënien speciale me Alketën duke thënë se është edhe personi me të cilin udhëton më shumë.

Advertisements

Related Articles

Back to top button