Tërmet në Kosovë

0
42

Rreth orës 18:59 në Kosovë u regjistrua edhe një tërmet, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas Earthquake, tërmeti ishte me magnitudë 2.4 shkallë të Rihterit.

Dridhjet ishin ndjerë kryesisht në pjesën jugore të Kosovës dhe në Suharekë./Gazeta Sinjali/