“Thuaj burrit tënd të…”, vajza e ish-deputetes së PD “ngacmon” ndjekësit

0
73

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda, Ada është një ndër personazhet të cilët diskutohet shpesh në portale.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe shpesh tërheq vëmendjen e ndjekësve me fotot e saj, ku nuk mungojnë provokimet.

Së fundmi ajo pozuar me një fustan të verdhe të hapur ne pjesën e gjoksit, ku tregon edhe linjat e saj tërheqëse truprore.

Teksa duket shumë elegante krahas fotove ajo shkrun: “Thuaj burrit tënd të shikojë larg”.