ADS
HomeRoze“Ti vdes për të pasur vemendje”! Plas sherri mes vajzave në “Big...

“Ti vdes për të pasur vemendje”! Plas sherri mes vajzave në “Big Brother VIP”

Sheila dhe Beniada kanë debatuar derisa ishin në tavolinë.

E gjitha nisi, si shkak i një sinonimi që Beniada iu drejtua Sheilës, shkruan lajmi.net.

Ajo reagoi dhe kështu eskaloi pak debati sa banorët dyshuan se do rrahen me njëra-tjetrën.

Sabiani ndërkohë, tha se ato po grinden mes vete dhe Beniada e mohonte.

Theksojmë se, pas debateve të forta mes Fifit dhe Palomës ky është i dyti mes vajzave në BBV./Lajmi.net/

Must Read