Lajme

Tiranë/ Gjendet i mbytur 50-vjeçari në liqenin e fshatit Lanabregas

Advertisements

Një 50-vjeçar është gjetur i mbytur ditën e djeshme në liqenin e fshatit Lanabregas, në Tiranë.

Sipas policisë nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dh une.

policia po punon për identifikimin e tij.

“Më datë 14.08.2022, në liqenin e fshatit Lanabregas, është gjetur dyshohet i mbytur, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç.

Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhu ne.

Po punohet për identifikimin e tij, si dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”-njofton policia.

Advertisements

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale

Advertisements

Related Articles

Back to top button