Trazoi ujrat që në fillim!, konkurrenti i Përputhën 3, kapet mat me një vajzë

0
64

Kete jave ka startuar Perputhen 3 ku kurioziteti per konkurrentet ka qene i madh.

Nje nder ata qe ka spikatur me teper, eshte Edi, ai nuk ka ngurruar qe te flirtoje hapur me vajzat e te shpreh pelqimet e tij.

Nje djale mjaft simpatik i ardhur nga Zvicra, ku ka ndertuar jeten e tij, ku sigurisht u ka rene ne sy vajzave duke u kthyer ne te preferuarin e tyre.

Kryefjala ka siguruar video te Edit ne nje nga clubet e Tiranes, ku shihet duke u argetuar nen shoqerine e nje vajze.

Vajza eshte me kurriz dhe nuk shihet qarte nese eshte ndonjera nga konkurrentet, apo dikush tjeter.