Lajme

Tronditet Durrësi! 25-vjeçarja hidhet nga ballkoni, vdes në vend

Advertisements

Para pak minutash ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Durrës.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 08:15, në lagjen nr.1, Durrës, dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasja I. V., 25 vjeçe.

Advertisements

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Related Articles

Back to top button