Lajme

Tronditet Lezha, dhëndri vret ish-vjehrrin dhe ish-kunatin (Emrat)

Advertisements

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë, me pasojë vdekjen e dy personave.

Sipas informacioneve paraprake babë e bir janë vrarë nga ish-dhëndri.

albsig

Krimi ka ndodhur pak para mesnatës në fshatin Grykë e zezë të Lezhës.

Advertisements

Ish-dhëndri Besnik Pjetri ka vrarë me armë ish-vjehrrin e tij Pjerin Gjoka bashkë me djalin e tij.

Advertisements

Related Articles

Back to top button