Lajme

Tronditet Lezha! Ish-dhëndri vret me armë babë e bir

Advertisements

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur Grykë e Zezë të Lezhës.

Mësohet se ish-dhëndri B. Pjetri, ka vrarë me armë ish-vjehrrin e tij P.Gjoka bashkë me djalin.

Bëhet me dije se dy viktimat ishin kthyer nga Italia ditën e djeshme.

Advertisements

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rastin.

Advertisements

Related Articles

Back to top button