HomeLajmeTRONDITET VENDI/ Ngjarje e rëndë në familjen shqiptare, 13-vjeçari vret babanë, detaje...

TRONDITET VENDI/ Ngjarje e rëndë në familjen shqiptare, 13-vjeçari vret babanë, detaje tronditëse

Një krimi rëndë tronditi Francën sot. Një 13-vjeçar shqiptar v r a u babanë e tij teksa ishte duke dhunuar gruan.

Mediat franceze shkruajnë se gruaja, ka rrëfyer se gjithçka kishte nisur pas një sherri mes saj dhe bashkëshortit.

Natën e ngjarjes, v ik tima kishte shkuar i d eh ur në shtëpi duke u treguar agresiv.

Prokurorët kanë thënë se në trupin e saj nuk ka asnjë shenjë dh u ne, ndërsa raportohet se k r imi ka ndodhur në sy të nënës dhe motrës së vogël vetëm 7-vjeçare.

13-vjeçari pasi q ël loi babanë, mori vëllanë dhe fshehën ar m ën në disa shkurre. Por më pas ai u do r ëzua në polici dhe pranoi k r i min.

Must Read

spot_img