HomeRozeU bë nënë pak kohë më parë/ Orinda Huta shfaq trupin pa...

U bë nënë pak kohë më parë/ Orinda Huta shfaq trupin pa komplekse fare dhe u jep një mesazh të madh të gjitha grave (Foto)

Çifti shumë i dashur për publikun, Turi dhe Orinda u bënë prindër për herë të parë me datë 15 Korrik.

Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Atara, që do të thotë kurorë dhe e bekuar.

Pas lindjes së saj, Orinda është treguar shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një video pa komplekse në rrjete sociale, ku tregon se ende i ka mbetur pak bark.

“Akoma aty është barku”, shprehet Orinda në video.

Must Read

spot_img