HomeRozeU fol se do martoheshin, kríset marrédhénia mes Luanës dhe Krenarit? (FOTO)

U fol se do martoheshin, kríset marrédhénia mes Luanës dhe Krenarit? (FOTO)

Mirëpo, Shqipëria është një vend kaq i vogël dhe sekretet nuk zgjasin gjatë!

Ndërkohë dyshímet për një krísje të marrédhénies së tyre kanë vijuar pas një vézhgimi në Instagram, ku shihet qartë se dyshja nuk po ndjékin më njëri-tjetrin, ndërsa Krenari ka zgjedhur të ndjékë motrën e Luanës, Marinën, e cila e ndjék po ashtu.

Se çfarë ka ndodhur mes tyre dyshes nuk dihet në një kohë kur flitej se ata kishin bërë shumë plane për të ardhmen së bashku.

Më herët “Prive” ka mësuar se çifti kanë finalizuar një kontratë për blerjen e një apartamenti luksoz në Prishtinë.


Ata kanë zgjedhur që të blejnë një shtëpi një lagjen Arbëria në kryeqytetin e Kosovës dhe thuhet se shtëpia e tyre shtrihet në një sipërfaqe të konsiderueshme e ka një pamje të bukur të Prishtinës.

Përveç angazhimeve profésionale të Luanës, edhe Krenari po shtrín disa prej bizneseve të tij në kryeqytet që i ka dhe në Prishtinë.

Must Read

spot_img