U prish bota thuaj Vjehrra ka tentuar t’i marrë jètën nuses në dasmë

0
150

Kur bëhet fjalë pU r dasmat, të gjithë shpresojnë se një ditë kaq e veçantë do të kalojë pa probleme, por papritur një dramë krijohet nga hiçi.

Ndoshta një shoqëruese e nuses ose dhëndri do të heqë dorë papritur nga ceremonia ose ndonjë mysafir mund të de het gjatë gostisë dhe të krijojë skena të pahijshme.

Por ky rast i kalon të gjitha parashikimet, kur vjehrra përpiqet të he lmojë nusen.

Historia është ndarë në rrjetin social Tik Tok.

Nusja e quajtur Callie, tregoi se gjithçka dukej mirë por një porosi e paplanifikuar nga një pastiçeri i doli para.

Nëna e dhëndrit tha se ajo kishte porositur kekë për dasmë për t’u siguruar se do të kishte ëmbëlsira për të gjithë.

Callie, tregon se si dhëndri e vuri re kokosin mbi tortë dhe i bërtiti të ëmës: Mami ti e di se ajo është alergjike.

Video është bërë virale në rrjet edhe është klikuar mijëra herë.