HomeLajmeVIDEO E FRIKSHME: Ja si lëkundet Greqia nga tërmëti me magnitudë 6.2...

VIDEO E FRIKSHME: Ja si lëkundet Greqia nga tërmëti me magnitudë 6.2 që ra pak më parë

Një tërmet i fortë më magnitutët 6.2 shkalla Rihter ka goditur Kretën mesditën e sotme duke e lëkundur fuqishëm ishullin grek.

Në fotot dhe videot e para të siguruara shihet qartë paniku dhe datimet që ka shkaktuar lëkundja në rrugët dhe ndërtesat e qytetit. 

Deri tani nuk raportohet për të lënduar dhe viktima pasi kanë kaluar pak minuta dhe akoma nuk ka informacion të plotë në zonat e prekura.

Must Read

spot_img