HomeRozeVINI RE, VINI RE Zbulohet ekrani ku do të transmetohet seriali HOT,...

VINI RE, VINI RE Zbulohet ekrani ku do të transmetohet seriali HOT, i Ermal Mamaqit

Ermal Mamaqi, producenti i serialit “HOT, me anë të një postimi në rrjetin e tij social Instagram zbuloi ekranin se ku do të mund ta shohim serialin, i cili sikurse ishte bërë me dije më parë fillon në vjeshtë. “HOT së shpejti më TV Klan”, ka shkruar ai përkrah promos së serialit.

Kujtojmë që pjesë e serialit janë figura të njohura dhe të dashura të ekranit shqiptar, si: Klea Huta, Jonida Vokshi, Irgen Çela. Megi Pojani, Ana Lika, Kastriot Çaushi, Monika Lubonja, Erblin Bajko, Amos Zaharia, Inis Gjoni etj.

Must Read

spot_img