Vjehrra me vajzën rrahen me nusen, bëhen llom në Kosovë

0
31

Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë tri gra në Gjakovë, pasi të njëjtat dyshohen se janë rrahur mes vete.

Sinjali mëson se nëna me vajzën e saj janë rrahur me nusen e shtëpisë dhe dyshohen se kanë shkaktuar dhunë në familjen e tyre.

Lidhur me këtë rast, pas arrestimit, me vendim të prokurorit, të dyshuarat janë dërguar në mbajtje dhe rasti ndaj tyre është hapur si “dhunë në familje”.