Lajme

Vrau 25-vjeçaren në oborrin e shtëpisë, shoferi nën efektin e drogës, arrestohet nga policia

Advertisements
Advertisements

schedule09:47 – 31 Gusht, 2022

Sajmir Thaçi, i cili shkaktoi aksidentin e rëndë ku humbi jetën një 25-vjeçare, ka rënë në prangat e policisë.

Nën e fektin e lëndëve narkotike, ai humbi kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe ka hyrë në oborrin e një banese, në rrugën “Shaban Bardhoshi”, duke aksidentuar Marjana Sahitajn.

Njoftimi i policisë:

S. Th., 40 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin, nën efektin e lëndëve narkotike, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe ka hyrë në oborrin e një banese, në rrugën “Shaban Bardhoshi”, duke aksidentuar shtetasen M. Ç., 25 vjeçe, e cila si pasojë ka ndërruar jetë në spital. /abcnews.al

Advertisements

Related Articles

Back to top button