Lajme

Vrau vëllain dhe kunatën brenda agjencisë turistike, zbardhen detaje të reja nga krimi i dyfishtë në Tiranë: Shkak dyshohet…

Advertisements

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me vrasjen që tronditi kryeqytetin këtë të martë.

News 24 bën me dije se një person ka vrarë me armë zjarri të vëllain dhe bashkëshorten e tij.

Ngjarja ka ndodhur brenda ambienteve të një agjensie turistike në rrugën “Islam Alla”, që menaxhohej nga dy viktimat.

Dyshohet se shkak për vrasjen janë bërë konfliktet e pronësisë.

Advertisements

Nuk dihet ende identiteti i personave që kanë humbur jetën dhe autorit, i cili është larguar menjëherë nga vendngjarja pas kryerjes së krimit.

Advertisements

Related Articles

Back to top button