Zbulohen emrat e dy vipa-ve qe do hynë sot në ‘BBV’

0
39

Ata janë të dy Dj dhe të dy shumë simpatikë. Një gjë është e sigurt: Ujrat në shtëpinë e VIP-ave do trazohen.

Pajtim Krasniqi, njihet si Dj dhe producent. Ka performuar në club-et më të njohura të Kosovës dhe Shqipërisë, po ashtu bashkëpuntor i shumë këngëtarëve të njohur.

Nga ana tjetër kemi Arbër, një tjetër Dj i suksesshëm që ka realizuar disa këngë. I ftuar në sa e sa studio televizive, nën emrin e artit Dj Dagz./revistawho.com