HomeLajmeZbulohet e shkuara e errët e 21-vjeçarit që i mori jetën policit...

Zbulohet e shkuara e errët e 21-vjeçarit që i mori jetën policit sot, ja çfarë i bëri të dashurës në vitin 2018

Gazetari Spartak Koka ka treguar detaje lidhur me vr a s jen e nënkomisarit Saimir Hozha nga 21-vjeçari Aldi Rama në Lezhë.

“Aldi Rama ka qenë i parkuar me një makinë i shoqëruar nga dy persona të tjerë, Kristian Sh erri dhe Armando Marku dhe ai ka qenë në makinë në pjesën e pasme të mjetit, kanë qenë duke pirë lëndë n ar ko tike…

Tre punonjës policie, mes tyre Saimir Hoxha, shefi i k r i m eve të komisariatit të Lezhës dhe ZPZ e zonës kanë dalë për kontroll të territori dhe kanë parë një makinë dhe iu ka bërë përshtypje makina. Policia e Lezhës duhet të sqaroj për nëse kanë shkuar me plan masash apo për të marrë informacione të tjera.

Aldi Rama ka që ll uar menjëherë drejt policisë, a ka qenë nënef ektin e lëndëve na rk otike apo ka probleme të karakterit të tij. Në vendimin e gjykatës në vitin 2018 Aldi Rama ka qenë i dh u nshëm, përdorte lëndë n ar k otike dhe ka det y ruar të dashurën të kryej marrëdhë nie para dy shokvë te tij”,-tha Koka./Opinion.al

Must Read

spot_img