ADS
HomeRozeZYRTARE: Tropojania shumë se*si, kjo është banorja e parë e ‘Big Brother...

ZYRTARE: Tropojania shumë se*si, kjo është banorja e parë e ‘Big Brother Vip

Arjola Demiri është zyrtarisht banorja e parë e konfirmuar në Big Brother Vip qëe tarston sonte në ekranin e Top Channel.

Aktorja nga Tropoja do të jetë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ku do të qëndrojnë 14 vipa për 100 ditë.

Spektakli do të jetë sërish nën moderimin e Arbana Osmanit dhe çmimi i madh do të jetë 100 mijë euro për fituesin, i cili do zgjidhet me të njëjtën formulë votimi nga publiku.

Ndërsa opinionistët do të jenë dy. Së bashku ata do të ndajnë mendimet për sjelljet e personazheve në shtëpinë vip më të famshme në Shqipëri.

Must Read